In deze vierde Helden en Hordes Live gaan we samen met Michel en Sijbe door de tijd reizen. We kijken vanuit heden naar het verleden om jouw toekomst optimaal vorm te geven. We slaan we een brug tussen jouw vrije tijd, jouw sporttijd en de tijd in jouw werkende leven. Dus haast je als je tijd hebt, zodat je tijd hebt als je haast hebt. Voel je nog steeds druk? Haal ‘m dan van de ketel. Vliegt je tijd? Vlieg dan mee. Ik nodig je uit om je tijd nuttig te verspillen met deze podcast. Ladies and gentlemen… Sijbe Bonsma & Michel Put!
Michel Put is ondernemer, golfer, gids en organisator van verschillende muziek evenementen in Haarlem. Al meer dan een kwart eeuw is hij op zoek geweest naar de heilige graal. Naar een manier om met minder moeite meer te bereiken. Een aantal jaar geleden kwam hij in aanraking met een methodiek die deze heilige graal bleek te bevatten. Een methodiek waarmee alles wat ingewikkeld is ontwikkeld kan worden. Als persoon heeft hem dit enorm verrijkt. Helaas werd hij als dwarsdenker ook verketterd, bespot en zelfs verbannen uit de sportwereld. En hoe meer hij voor zijn filosofie ging staan, hoe meer hij er ook alleen voor bleek te staan. Toch wist hij zich ook daar een weg in te banen. Want zegt hij; ‘Als je de manier waarop je naar dingen kijkt verandert, dan veranderen de dingen waarnaar je kijkt.’ Luister naar het verhaal van een kwetsbaar een mooi mens die je nieuwe tools aanreikt voor meer slagkracht in je werk en in je leven.
Sijbe Bonsma is entrepreneur, businesscoach en werkgelukdeskundige. Als eigenaar en franchisegever van Big Five for Life International is het zijn passie en expertise te ondersteunen bij het ontwikkelen van het unieke potentieel van mensen en organisaties. Sijbe leeft en werkt vanuit zijn hart gedreven. Beleving is voor hem een sleutelwoord. Hij durft kwetsbaar te zijn en is liefdevol confronterend. Zo laat hij mensen, teams en organisaties excelleren. Onder het motto ‘maak van elke dag een museumdag!
Eddy Boom is expert op het vlak van storytelling, business coach, oprichter van positioneringsbureau Dr.Woe en host van de Helden en Hordes podcast. Talloze boeken, gesprekken en seminars over persoonlijke ontwikkeling bewogen hem van Nederland naar Engeland en van maakbaarheid naar mindfulness. Als storyteller heeft Eddy bij ieder onderwerp een passende anekdote of metafoor, en als coach en interviewer weet hij op een vriendelijke manier binnen no-time iemands werkelijke waarheid omhoog te halen.
In contact met Michel
In contact met Sijbe
Tijd is geld. Maar niet als je het aan succesvolle ondernemers vraagt. Want wat kunnen we leren van Elon Musk, Bill Gates en Richard Branson? Eigenlijk het tegenovergestelde. Geld kan komen en gaan. Maar tijd kan alleen maar op gaan. Wanneer je tijd op is, kun je met geld geen tijd bijkopen. Eigenlijk is tijd dus veel meer waard dan geld…
Niet voor niets zei Jim Carey; “Ik gun het iedereen om rijk en beroemd te worden, zodat je gaat ervaren dat het ware geluk daar niet zit.” En niet voor niets zei Einstein: “Tijd is relatief. De waarde van jouw tijd wordt bepaald door wat je met je tijd doet.”
En daarmee ontstaan de volgende vragen:
Als je mij echt zou kennen, dan weet je dat één van mijn kernwaarden essentialisme is. Net zoals ik de essentie van ieder podcast gesprek probeer te duiden, breng ik ook de essentie van jouw boodschap in kaart. Want als je alleen het essentiële communiceert, kom je geloofwaardiger, krachtiger en inspirerender over. Wil je kijken hoe essentialistisch jouw klantbelofte op dit moment is? Boek dan een Story Scan.
Deze site gebruikt cookies om te begrijpen wat raakt en wat blijft hangen. Geen overmatige tracking, alleen inzichten die het verhaal helderder maken. Jij bepaalt welke gegevens je wilt delen.